Почина шампион от "Ролан Гарос" 10 Окт

Почина шампион от

Sportal.bg

Бившият испански тенисист Андрес Химено, който спечели откритото първенство по тенис на Франция през 1972-а година, е починал снощи от рак на 82-годишна ...

Източник →

Младежките национали се целят във втора победа като гост 04:23

След злощастното поражение от Сърбия, дошло в последните минути, младежкият национален отбор на Бълг

700 гола! Пред Кристиано останаха само петима 03:50

Португалия загуби от Украйна с 1:2 и ще трябва да почака за класирането си на Евро 2020, но Кристиан

Боби Михайлов си спести последните минути от позора 03:14

Президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов не догледа края на мача срещу Англия. Шефъ

Исландия запазва шансове 00:53

Исландия спечели с 2:0 домакинството си на Андора и запази шансове, макар и минимални, за класиране

Рашфорд за постъпката на Ивелин Попов: Изисква се кураж, за да направиш правилното нещо 00:34

Нападателят на Англия Маркъс Рашфорд коментира победата с 6:0 над България и расистките скандирания

Доменико Тедеско е новият старши треньор на Спартак (Москва) 00:33

Италианецът Доменико Тедеско беше представен днес като старши треньор на руския Спартак (Москва). До

Сърбия остана в играта за Евро 2020 00:30

Отборът на Сърбия съхрани шансове за класиране на Евро 2020 след победа с 2:1 като гост над Литва в

Албания не показа милост към Молдова 00:17

Албания разгроми с 4:0 като гост Молдова, но въпреки това и на теория загуби шансове да преследва вт

Бербатов: Превъзхождаха ни чисто генетично 00:11

Легендата на българския футбол Димитър Бербатов коментира поражението с 0:6 от Англия. Според Берба

Балъков: Нямаме класа, просто и елементарно 00:08

Старши треньорът на България Красимир Балъков даде своя коментар след погрома с 0:6 от Англия в евро

Английската футболна асоциация: Това е недопустимо 00:04

От Английската футболна асоциация публикуваха информация относно случилото се по време на евроквалиф

Голям срам! Историческо унижение за България насред София (видео+галерия) 23:45 Вч.

Националният отбор на България записа най-тежката си загуба насред София в своята история. "Лъвовет

Британците не искали да излизат за втората част, човек от нашия щаб ги убедил да играят 23:00 Вч.

Второто полувреме от европейската квалификация между България и Англия е било пред провал, научи Spo

Англичаните на два пъти спряха мача, агитка от сектор "Б" си тръгна от стадиона 22:35 Вч.

Европейската квалификация между България и Англия е пред прекратяване, след като на два пъти главни

Капитанът на България не се прибра на почивката, за да говори с феновете 22:42 Вч.

Капитанът на България Ивелин Попов не се прибра на почивката на мача с Англия, а остана на пистата н

Занев: Това беше най-тежкият ми мач 23:52 Вч.

Бранителят на националния отбор на България Петър Занев бе крайно разочарован след поражението с 0:

Десподов: Можеше резултатът да е двоен 23:51 Вч.

Атакуващият футболист на България Кирил Десподов сподели първите си впечатления след поражението на

Резултати и голмайстори от евроквалификациите - още един отбор се класира 23:45 Вч.

Тази вечер се изиграха нови седем срещи от евроквалификациите, след които още един отбор се класира

И Украйна си осигури класирането на Евро 2020 23:35 Вч.

Отборът на Украйна стана поредният сигурен участник на Евро 2020, след като победи Португалия у дома

Терзиев: Тежко е, но това е положението - вече ги няма Бербатов, Мартин, Стилиян… 23:58 Вч.

Бранителят на националния отбор Георги Терзиев бе силно разочарован от загубата на България с 0:6 от

Косово се залепи за Чехия след лесна победа над Черна гора (видео) 23:56 Вч.

Косово запази шансове за класиране на Евро 2020, след като победи с 2:0 Черна гора в Прищина. Голове