Error: 404

none

Източник →

Най-малките футболисти на „Хасково 1957“ станаха трети в шампионата 20:51 Вч.

Най-младите футболисти на „Хасково 1957“ се класираха на трето място в първенството на з

Хандбалистите на „Асти 91“ се класираха за „А“ група при мъжете 20:30 Вч.

Хандбалистите на хасковския клуб „Асти 91“ се класираха на първо място в „Б“

Лили Стойчева с личен рекорд и златен медал на хвърляне на копие 20:03 Вч.

Състезателката на хасковския клуб „Атлетик“ Лили Стойчева спечели златен медал на хвърля

Свиленградчанки спечелиха бронзовите медали след втора победа над „Етър“ 18:24 Вч.

Хандбалистките на „Свиленград“ спечелиха бронзовите медали в елита на женското първенств

Нови медали за гимнастичките от „Аида“ на гимнастрадата в Шумен 18:03 Вч.

Нови медали спечелиха състезателките на хасковския клуб по художествена гимнастика „Аида“

Определиха 26 секции за гласуване на избиратели с увредено зрение и затруднения в предвижването в Хасковско 17:32 Вч.

26 секции са определени за гласуване на избиратели с увредено зрение и затруднения в придвижването н

Григор влезе в основната схема в Женева 17:12 Вч.

Григор Димитров влезе в основната схема на турнира в Женева. Хасковлията записа втора победа в квали

Братан и Калина с 2 златни медала от „Гранд Купа Хасково“ 15:28 Вч.

Двойката Братан Братанов и Калина Джамбазка („Гранд“ – „Гардения“) спе

Най-малките хандбалистки влязоха в Топ 4 на държавния финал 14:36 Вч.

Хандбалистките на „Хасково“ се класираха на четвърто място на държавния финал при 11-год

Честват 150-годишнината на храма „Св. св. Константин и Елена“ в Одрин 13:28 Вч.

В навечерието на християнския празник Св. св. Константин и Елена тази сутрин представители на Тракий