none

← Назад Източник →

Gong.bg

Брайтън - Фулъм 0:0 /репортаж/ 00:57

Брайтън и Фулъм завършиха 0:0 в среща от 20-ия кръг на Висшата лига в сблъсъкът на дъното между 18-ия и 17-ия в класирането....

Евертън - Лестър Сити 1:1 /репортаж/ 00:29

Евертън и Лестър завършиха при резултат 1:1 в двубой от 20-вия кръг на Висшата лига. Хамес Родригес откри в 30-та минута, а Юри Тилеман

Манчестър Юнайтед - Шефилд Юнайтед 1:2 /репортаж/ 00:26

Манчестър Юнайтед - Шефилд Юнайтед 1:2 /репортаж/...

Брайтън и Фулъм не си помогнаха с нулево реми 00:18

Брайтън и Фулъм завършиха 0:0 в среща от 20-ия кръг на Висшата лига в сблъсъкът на дъното между 18-ия и 17-ия в класирането. Домакините

Шефилд удари втори шамар на Ман Юнайтед 00:00

Въпреки натиска на домакините, отново Шефилд успя да поведе в резултата в 74-ата минута. След настоятелна атака на "остриетата" отдясно

Капитанът на Юнайтед изравни срещу Шефилд 23:58 Вч.

Натискът на "червените дяволи" даде резултат в 64-ата минута. Алекс Телес центрира от корнер в наказателното поле, където Хари Магуайър

Тилеманс върна Лестър в мача след грешка на Пикфорд 23:57 Вч.

Лестър изравни на Евертън, 1:1, в двубой от поредния кръг на Висшата Лига. В 67-та минута "лисиците" оправдаха натиска си и изравниха.

Барса изтръпна, но вече е на четвъртфиналите за Купата 23:52 Вч.

Барселона успя да повали втородивизионния Райо Валекано с 2:1 в двубой от осминафиналите на Купата на Краля. Гостите уцелиха две греди

Ювентус прегази СПАЛ за Купата, предстои Дерби Д'Италия на 1/2-финалите 23:42 Вч.

Отборите на Ювентус и СПАЛ играят при резултат 4:0 в ¼-финаелн мач от турнира за Купата на Италия. В 16-ата Алваро Мората откри

Евертън - Лестър Сити 1:0 /първо полувреме/ 23:29 Вч.

Вижте най-интересните моменти от първата част между Евертън и Лестър Сити. ...

ЦСКА взема френски халф със сериозна визитка? 23:22 Вч.

Испанската медия El Desmarque твърди, че ЦСКА ще осъществи входящ трансфер в най-скоро време. Според информацията, "червените" са в нап

Манчестър Юнайтед - Шефилд Юнайтед 0:1 /първо полувреме/ 23:13 Вч.

Манчестър Юнайтед - Шефилд Юнайтед 0:1 /първо полувреме/...