home
Novinitednes.net logo

Баскетбол

Берое се разходи за победа със 78 точки разлика 18:56

Берое постигна победа, която е трудно да бъде наречена дори лесна, след като надделя над Асеновец със 109:31 (24:9, 31:9

Sportal.bg

Йордан Минчев игра 22 минути при загуба на МЗТ Скопие в Адриатическата лига 15:48

Отборът на МЗТ Скопие, с българина Йордан Минчев в състава си, допусна нова загуба в Адриатическата лига по баскетбол за

Sportal.bg

Калоян Иванов най-резултатен за Петким 14:57

Калоян Иванов беше най-резултатен за тима на Петким, който загуби като гост от Каресиспор с 65:85 (21:26, 12:18, 18:24,

Sportal.bg

Чавдар Костов с 10, Работнички вкара 99 14:54

Българският национал Чавдар Костов отбеляза 10 точки при победата на Работнички като гост над Карпош Соколи с 99:61 точк

Sportal.bg

Стяуа и Павел Маринов победиха като гост 14:51

Отборът на Стяуа, където играе Павел Маринов, победи като гост Тимишоара с 84:62 (18:25, 31:8, 19:9, 16:20) точки в мач

Sportal.bg

Загуба за тима на Деян Иванов в Италия 14:48

Българинът Деян Иванов игра 29 минути за тима на Пистоя, който загуби като гост на Сардиния с 81:88 (23:26, 18:17, 20:22

Sportal.bg

Гларуса: Отворихме сериозно мача с Рилски спортист, но го контролирахме 13:51

Христо Николов даде своето мнение след снощната победа на Лукойл над Рилски спортист. "Мисля, че отворихме мача много се

Sportal.bg

ЛеБрон Джеймс задмина легендата Лари Бърд в НБА 10:57

Краля с трипъл-дабъл при победата над Юта

Topsport.bg

Берое се събуди и разби Спартак 20:10 Вч.

Отборът на Берое (Стара Загора) най-после показа истинското си лице, а това доведе до категоричен успех при домакинствот