Спорт / 2

Олимпия Милано прегази Байерн и влезе в четворката 23:47 Вч.

Олимпия Милано се наложи със 75:51 (20:10, 22:10, 21:15, 12:16) над Байерн Мюнхен в мач от 21-ия кръг на Евролигата. Сле

Sportal.bg

Ашли Барнс смрази "Анфийлд" след точно изпълнена дузпа 23:47 Вч.

Ливърпул и Бърнли играят при резултат 0:1 в мач от 18-ия кръг на Висшата лига. Гостите откриха резултата в 83-ата минута

Gong.bg

Реал Мадрид се препъна в рекордната вечер на Тайлър Дорси 23:39 Вч.

Макаби (Тел Авив) записа изключително важна победа като домакин над Реал Мадрид. Израелците пречупиха именития си съперн

Sportal.bg

И Панатинайкос се възползва от мъките на Химки 23:12 Вч.

Отборът на Панатинайкос записа седмата си победа за сезона в Евролигата. "Детелините" надиграха като домакин късата рота

Sportal.bg

Ливърпул 0:0 Бърнли /първо полувреме/ 23:00 Вч.

Ливърпул и Бърнли играят при резултат 0:0 в мач от 18-ия кръг на Висшата лига....

Gong.bg

Двама "моряци" не тренират пълноценно с основната група 22:43 Вч.

Втората приятелска среща на Черно море от зимната подготовка ще е срещу Добруджа. Проверката с втородивизионния отбор ще

Gong.bg

Уейн Рууни: Манчестър Юнайтед ще спечели Висшата лига 22:00 Вч.

Легендата на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни заяви, че очаква "червените дяволи" да спечелят Висшата лига този сезон. Юнайт

Sportlive.bg

Вайналдум: Клубът трябва да каже за договора ми 21:40 Вч.

Полузащитникът на Ливърпул Жоржиньо Вайналдум се изказа лаконично относно това дали ще поднови договора си с клуба. Ниде

Манджукич: Остават ми още четири години футбол на най-високо ниво 21:20 Вч.

Марио Манджукич настоя в четвъртък, че има още четири години футбол на най-високо ниво, след като се завърна в Серия А п

20 години затвор за Марио Метушев за жестокото убийство с нож 21:00 Вч.

Бившият футболист от Гоце Делчев Марио Метушев бе осъден на 20 години затвор при строг режим на изтърпяване, съобщи stru

Държавата ще построи нова боксова зала и в Сливен 20:40 Вч.

Министърът на младежта и спорта Красен Кралев и кметът на Oбщина Сливен Стефан Радев проведоха разговор и се договориха

Манчестър Юнайтед надцака Сити и Барселона за бразилски талант 20:20 Вч.

Ръководството на Манчестър Юнайтед е спечило трансферната битка за бразилския талант Габриел Верон, съобщава испанското

Играчите на Реал Мадрид останали изненадани от реакцията на Зидан след провала за Купата 20:00 Вч.

Играчите на Реал Мадрид се завърнаха на Валдебебас в четвъртък сутринта за първата си тренировка след елиминацията на Ко

Английски вратар влезе в рекордите на Гинес с извънземен гол (ВИДЕО) 19:40 Вч.

Рекордите на Гинес потвърдиха гола на вратаря на Нюпорт Том Кинг срещу Челтнъм във вторник за най-дългото отбелязано поп

Новият защитник се присъедини към Левски 19:20 Вч.

Новото попълнение на Левски Ребин Сулака се присъедини днес към лагера на отбора в Умаг, Хърватия. Защитникът пристигна

Защо Манчестър Юнайтед не е фаворит за титлата във Висшата лига? 19:00 Вч.

Манчестър Юнайтед все още е аутсайдер в битката за титлата във Висшата лига. Това мнение споделя футболният анализатор и

Първа тенисистка с COVID-19 в Мелбърн 18:40 Вч.

Испанката Паула Бадоса е тествала положително за коронавирус, докато е под карантина в хотел в Мелбърн преди Australian

Официално: Ботев Пд уреди сериозен трансфер 18:19 Вч.

Ботев (Пловдив) осъществи сериозен трансфер. „Канарчетата“ подсилиха състава си със защитника Па Конате. Бра