home
Novinitednes.net logo

Волейбол

Цецо Соколов и Лубе не спряха Зенит по пътя към мечтаната световна титла 23:18

Руският волейболен гранд Зенит (Казан) най-накрая успя и стана световен клубен шампион за първи път в историята си. Побе

Sportal.bg

Ники Пенчев и Скра изпуснаха бронза на Световното клубно 20:42

Сада Крузейро победи категорично полския гранд с 3:0 nbsp;

Bgvolleyball.com

Сада (Крузейро) взе бронза, Ники Пенчев и СКРА останаха 4-и на клубния Мондиал 20:33

Вече бившият световен клубен шампион - бразилският Сада (Крузейро), успя да се пребори за бронзовите медали на Мондиала

Sportal.bg

Петя Баракова и Славина Колева водят Волей (Алба-Блаж) към 6-а поредна победа в Румъния 19:08

Волейболните националки Петя Баракова и Славина Колева записаха 6-а поредна и общо 9-а победа заедно със своя Волей (Алб

Sportal.bg

Момчетата на Сливнишки герой спечелиха Купа Сливница 2017 (снимки) 19:06

Младите надежди на волейболен клуб Сливнишки герой (Сливница) спечелиха първото издание на коледният турнир за прекадети

Sportal.bg

Пламен Константинов: Аз дадох най-много шансове на младите за развитие 18:36

Селекционерът на мъжкия национален отбор по волейбол на България Пламен Константинов бе за кратко в София, като обсъди с

Sportal.bg

Славина Колева топреализатор за успех №9 на Алба-Блаж 17:04

Волей Алба-Блаж nbsp;победи КСМ Лугож с 3:0 nbsp;

Пламен Константинов пред BGvolleyball.com: Аз дадох най-много шансове на младите за развитие 11:30

На световно първенство експерименти не се правят, коментира националния селекционер

Сънят и здравето 10:00

Изненадващ факт: недоспиването може да помогне в борбата с депресията nbsp;

Алексиев - Йорданов 12:18! Олимпиакос продължава непобеден в Гърция 03:28

Волейболният национал Тодор Алексиев и гръцкият гранд Олимпиакос (Пирея) взеха "българското" дерби и продължават да са н

Sportal.bg

Еми Димитрова и Бурса ББ с изненадваща загуба за Купата на Турция 03:09

Волейболната националка Емилия Димитрова и нейният Бурса ББ започнаха с малко изненадваща загуба в турнира за Купата на

Sportal.bg

Цецо Соколов и Лубе на финал на Мондиала 23:36 Вч.

Италианските шампиони победиха категорично Скра и Ники Пенчев nbsp;

Супер Цецо Соколов с 14 точки, Лубе на исторически финал на световното клубно 23:13 Вч.

Волейболният шампион на Италия Лубе (Чивитанова), където играе българският национал Цветан Соколов, се класира на първия

Sportal.bg

Петър Мечкаров: Не вложихме максимума от себе си 21:17 Вч.

Отборът на Тетевен Волей претърпя 11-та загуба в Суперлигата, след като отстъпи на ЦСКА с 0:3 гейма в среща от 12-ия кръ

Sportal.bg

Александър Попов: Радвам се, че не подценихме мача 21:14 Вч.

Волейболният отбор на ЦСКА записа 9-а победа в Суперлигата, след като надигра категорично като гост Тетевен Волей с 3:0

Sportal.bg

Ели Василева топреализатор за успех №9 на Динамо 21:04 Вч.

Тимът от Казан победи Ленинградка с 3:1 nbsp;

Хебър обърна Миньор при дебюта на Любо Агонцев (снимки) 20:41 Вч.

Волейболният отбор на Хебър (Пазарджик) записа 7-а победа в Суперлигата на България, след като надигра у дома Миньор (Пе

Sportal.bg

Зенит взе реванш и спря Сада (Крузейро) на клубния Мондиал 20:25 Вч.

Руският волейболен гранд и победител в Шампионската лига Зенит (Казан) се класира за трети пореден път за финала на Свет

Sportal.bg

Хебър не пощади Миньор (статистика, обновено) 20:19 Вч.

Тигрите победиха пернишкия тим с 3:1 nbsp;

Мнението на делегата за объркването в нареждането на дербито Монтана - Левски 19:39 Вч.

Делегатът на мача между Монтана и Левски Борислав Поборников коментира грешката при нареждането в тима на домакините, ко

Sportal.bg

Владо Николов: Наши грешки донесоха победата на Монтана 19:35 Вч.

Треньорът на волейболният отбор на Левски Владимир Николов коментира поражението на тима от Монтана с 2:3 гейма в дербит

Sportal.bg

Дани Пеев: Грешката с нареждането е както моя, така и на съдията 19:14 Вч.

Наставникът на волейболния отбор на Монтана Дани Пеев коментира успеха на тима над Левски с 3:2 гейма у дома в мач от 12

Sportal.bg

Халкбанк на финал за Купата на Турция 19:00 Вч.

Волейболният шампион на Турция Халкбанк (Анкара), където отскоро играе и българския национал Велизар Чернокожев, се клас