Novinitednes.net

от над 100 бг сайта

Autoclub.bg

MINI подготви екстремен хечбек John Cooper Works GP 03:00 Вч.

По време на състезанието 24 ч. на Нюрбургринг през уикенда МИНИ използва случая да покаже за пръв пъ

Ford Puma дебютира на 26 юни 03:00 Вч.

Ford ще върне официално в употреба името Puma след само два дни. На 26-ти този месец компанията ще п

ФИА: Спортната власт в България е СБА 03:00 Вч.

На последното заседание на Световния съвет по моторните спортове на ФИА е бил разглеждан въпросът за

Българска победа в "24 часа на "Нюрбургринг" 03:00 Вч.

Българският пилот Павел Лефтеров и колегите му, състезаващи се с Audi R8 с №148 спечелиха първото мя

В Германия: Заводът на VW ще е в Турция 03:00 Вч.

Новият автомобилен завод на гиганта Volkswagen в Източна Европа ще е в Турция, а не в България, въпр

Хамилтън: Все още няма съгласие за новите правила за 2021 03:00 Вч.

Световният шампион във Формула 1 Люис Хамилтън вече има 6 победи в първите 8 състезания този сезон и

Valkyrie ще атакува рекорда на „Нюрбургринг” 03:00 Вч.

Хибридният хиперавтомобил на Aston Martin Valkyrie ще атакува рекорда на Северната дъга на „Ню

Фетел: Във Франция се провалихме 03:00 Вч.

Себастиан Фетел стартира 7-и и завърши 5-и в Гран при на Франция вчера, като успя да се справи с два

Новият McLaren GT тръгна на турне 03:00 Вч.

McLaren стартира интересно европейско турне, на което да представи новия си грантурър модел, кръстен

Jaguar Land Rover не се продава 03:00 Вч.

Британската група Jaguar Land Rover е в тежко финансово състояние и много анализатори очакват, че ко

Renault и Nissan подписаха с Waymo 23 Юни

Renault и Nissan подписаха договор с компанията Waymo, който предвижда развитие на безпилотния транс

В НДК - кино "Люмиер Лидл", започва фестивал на италианското кино 17 Юни

„Не бих могъл да си представя по-добро начало на седмицата от това тя да започне с италиански

ТУ София с усъвършенстван автомобил в Shell Eco-marathon Европа 2019 20 Юни

Отборът с най-голям опит в историята на българското участие в Shell Eco-marathon, този на Технически

Две наказания извадиха Рикардо от точките 23 Юни

Две наказания от по 5 секунди получи Дениъл Рикардо след финала на Гран при на Франция и заради тях

Хамилтън: Пилотите не са виновни за скучните състезания 23 Юни

Люис Хамилтън спечели днес може би най-скучното състезание през сезона във Формула 1 и след финала з

Хамилтън без конкуренция във Франция 23 Юни

Световният шампион във Формула 1 Люис Хамилтън с Mercedes спечели Гран при на Франция, осми кръг от

Audi няма да се отказва от названието ТТ 23 Юни

Audi ще ревизира плановете си да се откаже от името на модела ТТ след края на жизнения цикъл на акту

"Дизелгейт" и за Mercedes: Още 60 000 коли в сервизите 23 Юни

Daimler трябва да организира сервизна акция за 60 000 дизелови автомобили Mercedes, за които властит

Genesis идва в Европа след поне 2 години 23 Юни

Новата луксозна марка на Hyundai – Genesis, се представя сравнително успешно на пазара в Щатит

Mercedes на първа редица, Фетел - 7-и на старта 22 Юни

Пилотите на Mercedes Люис Хамилтън и Валтери Ботас окупираха първата редица за старта на Гран при на

Aston Martin разказа за новите коли на Джеймс Бонд 22 Юни

В следващия филм за Джеймс Бонд ще се появят три автомобила Aston Martin - класическите спортни маши

Още 2 две фирми искат да събират пътни такси 21 Юни

Още два кандидата за Национален доставчик на услуги (НДУ) искат да партнират на Агенция „Пътна

Бюджетен тур с рейс от Барселона до Милано през Ривиерата 21 Юни

Примамлива оферта от Save Tours се появи в Grabo.bg: наесен до Барселона, Марсилия, Кан, Ница, Монак

Премиера за Honda Ride Fest и дебют на CB500F 22 Юни

За първи път в България Honda организира масов тест на мотоциклетната си гама под името Honda Ride F

Наказанието на Фетел от Канада остава 21 Юни

Наказанието на Себастиан Фетел от Гран при на Канада – 5 секунди към времето заради опасното м