Novinitednes.net

от над 100 бг сайта

Dnevnik.bg

В ЦСКА ще "променят чипа" след слабия мач с "Титоград" 07:39

Сериозни разговори и мерки ще се взимат в ЦСКА след нулевото равенство с Титоград в квалификациите н

"Лудогорец" се изправя срещу "Ференцварош" без право на грешка 07:08

С мисъл за задължителна победа и продължаване напред в Шампионската лига Лудогорец излиза срещу унга

ЦСКА продължи напред в Лига Европа след пестелив мач в Подгорица 23:19 Вч.

ЦСКА се класира безпроблемно за втория квалификационен кръг на Лига Европа, отстранявайки черногорск

Руски боксьори са се състезавали въпреки допинг наказания 19:31 Вч.

Руски боксьори са участвали в състезания, докато са били наказани заради допинг нарушения, съобщава

Неймар обявил пред ПСЖ, че иска да си тръгне 18:21 Вч.

Звездата на ПСЖ Неймар е информирал ръководството, че иска да напусне клуба, твърдят Екип и ESPN. Сп

Цитат на деня: Шампионката Симона Халеп започна кариерата си от зала, построена от Бойко 17:12 Вч.

Шампионката от Уимбълдън Симона Халеп започна кариерата си от зала Арена Армеец, построена от Бойко,

Григор Димитров и предизвикателството на твърдите кортове 16:55 Вч.

Три поредни загуби и пропадане до 52-ото място в световната ранглиста – това е равносметката за Григ

Маринов: Да приемем че тайният телефон за футболните съдии е лично моят 15:36 Вч.

Министърът на вътрешните работи Младен Маринов и Българският футболен съюз (БФС) призоваха за положи

Не мигайте: "Ред бул" и най-бързият питстоп в историята на Формула 1 (видео) 11:50 Вч.

<br /><br />Понякога състезанията във Формула 1 се печелят или губят при влизанията в бо

Хубчев: Два мача няма как да ни заблудят, трябват ни играчи 09:02 Вч.

<br /><br />Треньорът на Левски Петър Хубчев заяви, че двете победи на старта на сезона

Преплувай това: приключението на един бургазлия от нос Емине до Маслен нос 07:34 Вч.

Да плуваш в открити води в продължение на повече от десет часа е предизвикателство, което изисква ум

В търсене на баланс ЦСКА излиза да довърши работата си в Черна гора 07:04 Вч.

С мисъл за търсене на баланс ЦСКА ще изиграе тази вечер реванша си с Титоград в първия квалификацион

"Левски" откри първенството с разгром в Русе 15 Юли

Левски започна силно участието си в първенството. Сините спечелиха с 4:1 гостуването си на Дунав в о

Рекордьор от "Ком-Емине" се насочва към нов "Велоносен поход" 15 Юли

Планинският колоездач Борислав Йорданов се готви за новото си приключение. Той се отправя към Нов ве

УЕФА е получила рекордни заявки за билети за Евро 2020 15 Юли

УЕФА е получила рекорден брой заявки за билети за европейското първенство през 2020 г. От организаци

"Левски" ще постави видеостена за "Ружомберок", но предупреди феновете да внимават 15 Юли

Левски ще постави видеостена, на която ще бъде излъчван мачът с Ружомберок от квалификациите в Лига

С исторически успех на европейското България гледа към пробив в конния спорт 15 Юли

Ая Митева пренаписа историята на българския конен спорт, след като спечели бронзов медал на европейс

Венцислав Стефанов: Смятам, че в българското първенство няма уредени мачове 15 Юли

Смятам, че в българското първенство в момента няма уредени мачове, заяви президентът на Славия и чле

Мисловният трик, с който Джокович спечели най-дългия финал на "Уимбълдън" 15 Юли

<br /><br />Когато публиката скандира Роджър, аз чувам Новак. С тези думи шампионът от У

Григор Димитров изпадна от топ 50 за пръв път след близо седем години 15 Юли

Григор Димитров изпадна от първите 50 в световната ранглиста. Българският тенисист отстъпва с три ме

Руските волейболисти отново ликуват с титлата в Лигата на нациите 15 Юли

Русия отново спечели Лигата на нациите по волейбол за мъже. Сборная се наложи с 3:1 (25:23, 20:25, 2

Джокович задържа трона на "Уимбълдън" след умопомрачителен финал с Федерер 14 Юли

Новак Джокович спечели за пети път в кариерата си Уимбълдън, след като пречупи рекордьора по титли в

Тодор Батков: Съдиите сами се натягат на "Лудогорец" 14 Юли

Бившият собственик на Левски Тодор Батков вижда едни и същи проблеми във футболното съдийство в моме

Хамилтън спечели историческа шеста победа на "Силвърстоун" 14 Юли

Люис Хамилтън стана най-успешният пилот в Гран при на Великобритания, след като спечели за шести път

Документалният сериал "Футболният ексцентрик" за Хесус Хил започва днес по HBO GO 14 Юли

Испанецът Хесус Хил има много лица - строителен предприемач, футболен магнат и политик. Всички те се