Gong.bg

Клоп: Това е юмрук в лицето! Загубихме мач, който нямаше как да изгубим 00:49

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп бе изключително огорчен след домакинското поражение във Висшата лига с 0:1 от Бърнли, което сложи точ

Клоп: Това е юмрук в лицето! Загубихме мач, който нямаше как да изгубим 00:21

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп коментира загубата от Бърнли с 0:1 на „Анфийлд“. [GAL]20418[/GAL] „Нямам богат речн

Ливърпул 0:1 Бърнли /репортаж/ 00:08

Бърнли изненада Ливърпул на "Анфийлд" и спечели с 1:0 в мач от 18-ия кръг на Висшата лига. Гостите стигнаха до победата в 83-ата минута

Бърнли прекъсна невероятната серия на Ливърпул след успех на "Анфийлд" 23:54 Вч.

Ашли Барнс смрази "Анфийлд" след точно изпълнена дузпа 23:47 Вч.

Ливърпул и Бърнли играят при резултат 0:1 в мач от 18-ия кръг на Висшата лига. Гостите откриха резултата в 83-ата минута, когато Ашли Б

Ливърпул 0:0 Бърнли /първо полувреме/ 23:00 Вч.

Ливърпул и Бърнли играят при резултат 0:0 в мач от 18-ия кръг на Висшата лига....

Двама "моряци" не тренират пълноценно с основната група 22:43 Вч.

Втората приятелска среща на Черно море от зимната подготовка ще е срещу Добруджа. Проверката с втородивизионния отбор ще е тази събота