Страхотен гол на Кимих спаси ялов Байерн от резил срещу Кьолн 24 Яну / 23:58

Страхотен гол на Кимих спаси ялов Байерн от резил срещу Кьолн

Gong.bg

Лидерът в Бундеслигата Байерн Мюнхен се добра до равенство 1:1 при домакинството си на Кьолн в мач от 17-ия кръг на Бундеслигата. Елис Скири още в 4-ата минута даде аванс на "козлите" преди Йошуа Кимих да успее да изравни във финалните минути на мача с чудесен гол. Без да губят никакво време гостите от Кьол...

← Назад Източник →

Gong.bg

АТП прекрати разследването срещу Зверев за домашно насилие 15:35

Александър Зверев няма да бъде наказван от АТП за домашно насилие. Това стана ясно, след като от тенис организацията обявиха, че не са

Манчестър Юнайтед стартира офанзива за халф на Байерн 15:34

Манчестър Юнайтед ще се опита да привлече нов халф след контузията на Кристиян Ериксен. "Червените дяволи" са стартирали офанзива за ав

Масови арести в Испания заради уредени мачове 15:18

Испанските власти обявиха във вторник, че са арестувани 23 души, сред които и футболисти, за уреждане на мачове в долните дивизии на Ис

Левски се подсили с талант от Сливен 14:46

Левски официално привлече сливенския талант Стеан Къчев. Младокът, който е роден през 2007 година, изкара пробен период на "Герена" и е

Иванишевич: Димитров изигра напълно погрешно мача с Джокович 14:46

Горан Иванишевич заяви, че мачът срещу Григор Димитров е бил най-трудният за Новак Джокович по пътя му към титлата на Aустрелинъ Оупън.

Страхотна новина за Новак Джокович 14:36

Носителят на 22 титли от турнирите на Големия шлем Новак Джокович получи добра и лоша новина във вторник. Той запази жива надеждата си

Кошмарът за Ливърпул няма край 14:20

Ситуацията в Ливърпул става все по-критична. Лазаретът на „червените” е пълен, а днес стана ясно, че още един основен футбо