Новините ДНЕС е RSS четец на актуална информация от националните и регионални медии.

Официално: Любо Пенев отново е треньор на Царско село 14 Окт

Официално: Любо Пенев отново е треньор на Царско село

← Назад Източник →

Топ

Арсенал удари Астън Вила и се завърна на победния път във Висшата лига

Арсенал удари Астън Вила и се завърна на победния път във Висшата лига 01:38

Отборът на Арсенал победи Астън Вила с 3:1 като домакин в откриващия двубой на деветия кръг във Висшата лига. След две п

Sportlive.bg

Тунчев: Победите дават самочувствие

Тунчев: Победите дават самочувствие 01:34

Старши треньорът на Локомотив Пловдив Александър Тунчев заяви след успеха над ЦСКА 1948, че победите дават самочувствие.

Kotasport.com

Роналдиньо: Не съм си и помислял, че Меси може да облече фланелката на ПСЖ

Роналдиньо: Не съм си и помислял, че Меси може да облече фланелката на ПСЖ 01:23

Преди дни Лионел Меси изкова ценен обрат за Пари Сен Жермен срещу РБ Лайпциг в Шампионска лига, а това се случи пред пог

Смит Роу направи резултата класически

Смит Роу направи резултата класически 00:21

Емил Смит Роу направи резултата класически срещу Астън Вила в 56-ата минута - 3:0....

Gong.bg

Перфектен Арсенал се върна към най-добрите си дни след бой над Астън Вила

Перфектен Арсенал се върна към най-добрите си дни след бой над Астън Вила 00:21

Отборът на Арсенал показа лицето, което всички фенове на тима иска да виждат и победи напълно заслужено с 3:1 гостуващия

Gong.bg

Обамеянг изпусна дузпа, но все пак се разписа преди почивката за 2:0

Обамеянг изпусна дузпа, но все пак се разписа преди почивката за 2:0 00:20

Пиер-Емерик Обамеянг изпусна дузпа, но все пак се разписа в шестата минута на добавеното време на първата част за 2:0...

Gong.bg

Нови безредици във Франция! Фенове на Сент Етиен забавиха началото на мач с цял час (видео) 00:20

Нови грозни сцени по терените във Франция! Секунди преди началото на първия мач от 11-ия кръг на френската Лига 1 между