Новините ДНЕС е RSS четец на актуална информация от националните и регионални медии.

Уайлдър няма право да се бие шест месеца след мача с Фюри 14 Окт

Уайлдър няма право да се бие шест месеца след мача с Фюри

← Назад Източник →

Топ

Арсенал удари Астън Вила и се завърна на победния път във Висшата лига

Арсенал удари Астън Вила и се завърна на победния път във Висшата лига 01:38

Отборът на Арсенал победи Астън Вила с 3:1 като домакин в откриващия двубой на деветия кръг във Висшата лига. След две п

Sportlive.bg

Тунчев: Победите дават самочувствие

Тунчев: Победите дават самочувствие 01:34

Старши треньорът на Локомотив Пловдив Александър Тунчев заяви след успеха над ЦСКА 1948, че победите дават самочувствие.

Kotasport.com

Роналдиньо: Не съм си и помислял, че Меси може да облече фланелката на ПСЖ

Роналдиньо: Не съм си и помислял, че Меси може да облече фланелката на ПСЖ 01:23

Преди дни Лионел Меси изкова ценен обрат за Пари Сен Жермен срещу РБ Лайпциг в Шампионска лига, а това се случи пред пог

Смит Роу направи резултата класически

Смит Роу направи резултата класически 00:21

Емил Смит Роу направи резултата класически срещу Астън Вила в 56-ата минута - 3:0....

Gong.bg

Перфектен Арсенал се върна към най-добрите си дни след бой над Астън Вила

Перфектен Арсенал се върна към най-добрите си дни след бой над Астън Вила 00:21

Отборът на Арсенал показа лицето, което всички фенове на тима иска да виждат и победи напълно заслужено с 3:1 гостуващия

Gong.bg

Обамеянг изпусна дузпа, но все пак се разписа преди почивката за 2:0

Обамеянг изпусна дузпа, но все пак се разписа преди почивката за 2:0 00:20

Пиер-Емерик Обамеянг изпусна дузпа, но все пак се разписа в шестата минута на добавеното време на първата част за 2:0...

Gong.bg

Нови безредици във Франция! Фенове на Сент Етиен забавиха началото на мач с цял час (видео) 00:20

Нови грозни сцени по терените във Франция! Секунди преди началото на първия мач от 11-ия кръг на френската Лига 1 между

Gong.bg

Изненада: Ливърпул си връща Рахим Стърлинг?

Изненада: Ливърпул си връща Рахим Стърлинг? 00:00

Ръководството на Ливърпул обмисля възможността да си върне бившата звезда Рахим Стърлинг, твърди немското издание Bild.

Челси гони много стар рекорд през следващия уикенд

Челси гони много стар рекорд през следващия уикенд 23:55 Вч.

Лондонският Челси ще иска да удължи 27-годишен рекорд срещу Норич Сити в предстоящия мач между двата отбора в съботния с