Новините ДНЕС е RSS четец на актуална информация от националните и регионални медии.

Спорт

Gol.bg

Уотфорд на Раниери разби Евертън с 5:2 на "Гудисън Парк" 19:59

Куман преди "Ел Класико": Под голямо напрежение съм 19:44

Михайлов призна: Направихме ново първенство заради ЦСКА, помогнахме им и за Европа 18:55

Къде ще играе? Салах разкри намеренията си 18:34

Левски се отпуши и заслужи трите точки с три гола във вратата на Пирин Благоевград 21:36

Левскиуспя да постигне хубава победа над Пирин Благоевград с 3:0 в мач от 12-ия кръг на Първа лига, който се игра пред п

Sportlive.bg

НА ЖИВО: Левски 3:0 Пирин, Бари се разписа във втори пореден мач 21:32

Отборите на Левски и Пирин Благоевград играят при резултат 3:0 в двубой от 12-ия кръг на родната efbet Лига. Марин Петко

Gong.bg

Ман Сити не се спира срещу Брайтън - 3:0 преди почивката 21:17

Ман Сити не се спира срещу Брайтън - 3:0 преди почивката...

Gong.bg

Шеметна контра: 2:0 за Сити 21:13

В 28-ата минута Марк Кукурея сбърка топката при градежа на нападението на "чайките", а Бернардо напред напред с нея. Той

Gong.bg

Отново Марин Петков порази мрежата на Пирин 21:13

В 63-ата минута Ради Цонев центрира от корнер в наказателното поле, Станислав Манолев отклони топката на първа греда с г

Gong.bg

Резултати и голмайстори от съботните сблъсъци във Втора лига 21:04

Втора лига продължи с още шест мача от 14-ия кръг. Вчера в първия двубой Левски Лом удари Марек като гост с 1:0. Утре ли

Gong.bg

Със спорен гол: Сити откри на Брайтън 20:52

Манчестър Сити започна вихрено срещата с непрестанни атаки, а първият шанс в срещата се откри пред Жоао Кансело, чийто у

Gong.bg

Ливърпул и Манчестър Юнайтед в пряк спор за звезда на Аякс 20:51

Манчестър Юнайтед и Ливърпул влизат в битка през този уикенд на футболния терен помежду си в най-големия футболен мач на

Нюкасъл с първа точка след раздялата със Стив Брус 20:39

Кристъл Палас и Нюкасъл не излъчиха победител, завършвайки при равенство 1:1 в мач от деветия кръг на Висшата лига. Това

Gong.bg

Пике разкри голямата разлика между Фати и Винисиус 20:31

Предстои едно от най-дългоочакваните дербита на клубно ниво - Барселона срещу Реал Мадрид. А часове преди него един от л

Александър Зверев потвърди: Няма да играя на Купа "Дейвис" 20:11

Тенисистът Александър Зверев потвърди, че няма да вземе участие във финалния турнир за Купа "Дейвис" през този сезон. "Ф

Арминия Билефелд - Борусия Дортмунд 1:3 /репортаж/ 20:08

Арминия Билефелд - Борусия Дортмунд 1:3 /репортаж/...

Gong.bg

"Аз, Исус Христос и "Кока-Кола": 10-те най-странни цитата на Пеле 19:55

Пеле безспорно остава сред най-великите футболисти в историята (а според мнозина - и най-великият). Днес, 23 октомври, т

Байерн Мюнхен пак се развилня в Бундеслигата, а Борусия Дортмунд се отпуши без Ерлинг Холанд 19:25

Четири мача се изиграха от немската Бундеслига с начален час 16:30 българско време - Байерн Мюнхен продължи да мачка в п

Славия оцеля насред Кърджали и се добра до равенство с Арда 19:21

Отборите на Арда Кърджали и Славия София не се победиха в интригуващ мач от 12-ия кръг в Първа Лига. Дуелът в Кърджали з