Novinitednes.net

Новините ДНЕС е независима платформа за откриване на новини

Sportlive.bg

С късен гол Барселона "открадна" победата срещу Алавес в Ла Лига 23:52 Вч.

Испанският колос Барселона спечели трудно гостуването си на Алавес с 0:1 в мач от 22-ия кръг в Ла Лига. Попадение на Френки де Йонг в 8

Нервни Милан и Ювентус лишиха тифозите от зрелище в дербито в Серия А 23:41 Вч.

Италианските грандове Милан и Ювентусне успяха да се победят, след като завършиха наравно 0:0 в голямото дерби от 23-ия кръг в Серия А.

Меси се върна, а ПСЖ спря зашлеви амбициран Реймс в Париж 23:37 Вч.

Отборът на Пари Сен Жермен записа 16-ата си победа през сезон 2021/2022 във френската Лига 1, след като парижани се наложиха с убедител

Томас Тухел отличи "високо" футболистите на Челси 23:10 Вч.

Наставникът на Челси Томас Тухел похвали „неумолимите“ си футболисти, след като „сините“ от Лондон сразиха Тотн

Драматичен успех: Тунис отстрани Нигерия за Купата на африканските нации 22:54 Вч.

Отборът на Тунис продължи към четвъртфиналите за Купата на африканските нации след редицата си проблеми, след като „картагенските

Стойчо Младенов "би шута" на каращ проби играч в ЦСКА 22:32 Вч.

ЦСКА отпрати младия ляв бек Алексис Коли от лагера на отбора в Турция. По този начин мароканският бранител няма да бъде част от състава

Златан: Казах на Мбапе да отива в Реал Мадрид! 22:19 Вч.

Златан Ибрахимович разкри, че е посъветвал звездата на Пари Сен Жермен – Килиан Мбапе, да продължи кариерата си в испанския гранд

Арсенал изравни много негативен рекорд, датиращ от времето на Венгер 21:58 Вч.

Арсенал изравни 16-годишен нежелан рекорд след равенството – 0:0, срещу Бърнли от кръга във Висшата лига. „Артилеристите&ld

Емоции от Купата на Африка: Вратарят на Буркина Фасо направи 7 салта от кеф (ВИДЕО) 21:40 Вч.

Буркина Фасо е първият 1/4-финалист в турнира за Купата на Африка! Отборът се наложи над Габон в много драматичен осминафинал, който за

Брутална драма още в първия 1/8-финал за Купата на Африка - 19 дузпи, червен картон и отменен гол! 21:15 Вч.

Отборът на Буркина Фасо стана първият четвъртфиналист в турнира за Купата на Африка, след като отстрани Габон на 1/8-финалите в мач, ко

Как Микел Артета обясни страшната "суша", която налегна Арсенал? 21:00 Вч.

Старши треньорът на Арсенал Микел Артета отдаде лошата форма на своя отбор на изключително трудния последен месец, през който е премина

Рома спря лошата серия в голово шоу с Емполи 20:55 Вч.

Рома наниза четири гола за едно полувреме при визитата си на Емполи в мач от 23-ия кръг от италианската Серия „А“, но тоска

Ливърпул ухажва нов в Реал Мадрид 20:40 Вч.

Ръководството на Ливърпул следи ситуацията около младия полузащитник на Реал Мадрид Едуардо Камавинга, твърди испанското издание El Nac

"На лондонския фронт нищо ново": Челси отново разби Тотнъм (ВИДЕО + СНИМКИ) 20:25 Вч.

Точно една година след уволнението на Франк Лампард,Челси записа нова победа срещуТотнъмв среща от 23-ия кръг на английската Висша лига

Байерн Мюнхен "превзе" Берлин с разгром над Херта (ВИДЕО) 20:24 Вч.

Шампионът на Германия Байерн Мюнхен победи Херта Берлин с 1:4 като гост в дербито от 20-ия кръг на Бундеслигата. Баварците пречупиха св

Президентът на Байерн Мюнхен говори открито за Френки де Йонг 20:24 Вч.

Президентът на Байерн Мюнхен Херберт Хайнер отговори на спекулациите, които спрягат закупуването от баварците на полузащитника на Барсе

Ето кой футболист е "неприкосновен" в Манчестър Юнайтед 20:06 Вч.

В Манчестър Юнайтед имат незаменим играч, а това не е Кристиано Роналдо, Бруно Фернандеш или Давид Де Хеа. В клуба от северозападна Анг

Раниери е на часове да се прости с поста си в Уотфорд 19:48 Вч.

Мениджърът на Уотфорд Клаудио Раниери е на няколко часа от това да се официализира уволнението му, предават медиите на Острова. „

Футболистът на Челси Хаким Зиеш реализира едно от най-красивите попадения през този сезон във Висшата лига. То дойде срещу градския съп

Трио на Ливърпул спори за приза за най-много асистенции във Висшата лига 19:30 Вч.

Крайните бранители на Ливърпул Трент Александър-Арнолд и Анди Робъртсън, както и нападателят Мохамед Салах оглавяват временното подрежд

Две дузпи и късен гол спасиха Реал Мадрид от позор срещу Елче (ВИДЕО) 19:12 Вч.

Реал Мадриди Елче завършиха наравно 2:2 в среща от 22-ия кръг на испанската Ла Лига. "Кралският клуб" изоставаше с 0:2 до 82-ата минута

Ето кой как гласува в анкетата "Футболист на годината" на България 18:33 Вч.

Българската асоциация на спортните журналисти по традиция публикува пълния вот на журналистите в в анкетата "Футболист на годината". За

Чичото на Джорджина: Тя се срамува от нас, след Роналдо ни забрави 18:15 Вч.

Половинката на футболната суперзвезда Кристиано Роналдо - Джорджина, очевидно е завладяна от новия светски живот, който води след събир

Ливърпул отново не пожали Кристъл Палас, доближи се до Манчестър Сити във Висшата лига 17:54 Вч.

Ливърпул спечели гостуването си на Кристъл Палас с 1:3 в мач от 23-тия кръг на Висшата лига на Англия. С победата момчетата на Юрген Кл

Кошмарът за Арсенал и Лестър продължава, "топчиите" се издъниха срещу последния Бърнли 17:53 Вч.

Отборът на Арсенал не успя да сложи край на негативната си серия, започнала още на 1 януари и завърши 0:0 с Бърнли у дома си в мач от 2

Наполи напердаши Салернитана и гледа към върха в Серия А 17:52 Вч.

Наполи разгроми Салернитана с 4:1 в мач от 23-тия кръг на италианската Серия А. Съвсем очаквано неаполитанци не оставиха никакъв шанс н

Филип Кръстев и Левски си казаха "да", колко време ще остане на "Герена" юношата на Славия? 17:38 Вч.

Юношата на Славия Филип Кръстев ще се присъедини към лагера на Левски в Турция след броени часове! Според "Sportal" това ще се случи въ

Заради фенове на Партизан: Готвили атентат срещу президента на Сърбия? 17:22 Вч.

Фенове на Партизан може да стоят зад готвения атентат срещу президента на Сърбия Александър Вучич. Преди дни стана ясно, че по данни от

Алания посрещна ЦСКА 1948 с приемливи градуси, предстои първата контрола (ВИДЕО) 17:04 Вч.

Футболистите и треньорите на ЦСКА 1948 пристигнаха в курорта Алания, където ще останат до 6 февруари! По-рано днес те излетяха от Летищ

Българският олимпиец Алберт Попов обяви целите си за Игрите в Пекин 16:50 Вч.

24-годишният българин Алберт Попов съвсем скоро ще запише своето второ участие на Зимни олимпийски игри, след това в Пьончан през 2018-